Odleć na FLYBOARD ® za 149 PLN

Naucz się latać nad Zalewem Zegrzyńskim. 20-minutowy lot FLYBOARD ® i nagrywanie kamerą GoPro Hero 3+

Poczuj się przez chwilę jak Superman i wzleć nad wodą. FLYBOARD ® to nowa dyscyplina sportu, w której uczysz się….latać! Nastaw się na otrzymanie sporej dawki adrenaliny, lataj, nurkuj i pływaj jak delfin na FLYBOARD ® – takiej frajdy jeszcze nie przeżywałeś.

flyboard

flyboard – travelbird.pl

O FLYBOARD ®
Wielokrotny Mistrz Świata i Europy Franky Zapata, zagorzały wielbiciel spotów wodnych niemogący żyć bez ciągłej dawki adrenaliny, postanowił spełnić swoje odwieczne marzenie o lataniu. Marzenie zostało spełnione w 2011 roku, a sprzęt nazywa się FLYBOARD ®

FLYBOARD ® podłączony jest wężem o długości 18m do skutera wodnego o mocy 215 KW, dzięki temu możesz wzbić się ponad taflę wody nawet do 10 metrów. Do opanowania techniki latania potrzebne jest około 3 minut. Po instruktażu udzielonym przez instruktora, można już bawić się na akwenie Zalewu Zegrzyńskiego. Twoje wyczyny uwiecznisz na nagraniu z kamery GoPro Hero3+. Do nagrania HD należy mieć własną kartę microSD 8GB lub 16GB. Możliwość zakupu karty microSD 16GB będziesz miał na miejscu w cenie 40 PLN.

Flyboard-europe.com jest jedynym oficjalnym dystrybutorem i przedstawicielem produktów Zapata-Racing, daje Ci to bezpieczeństwo i pewność maksymalnych doznań. To również gwarancja profesjonalnej kadry instruktorskiej, oraz oryginalny sprzęt. W sezonie wiosna-lato 2015 będziemy latać na nowym modelu FLYBOARD ® 2015 . Każdy z uczestników zaopatrywany jest w piankę, kask oraz kamizelkę asekuracyjną.

Ten pakiet zawiera:

  • 1 x 20-minutowy lot na FLYBOARD® z nagraniem kamerą GoPro Hero 3+.

Cena: 149 PLN

Link do oferty ->

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


2 + dziewięć =